Swoją karierę w zawodzie lekarza rozpoczęłam w 2003 roku studiami na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W trakcie 5-letniej nauki otrzymywałam stypendium naukowe. Już w trakcie studiów, podczas wakacji letnich, zdobywałam doświadczenie zawodowe na praktykach w klinice dentystycznej w Irlandii. Po otrzymaniu dyplomu lekarza w roku 2008 odbyłam roczny staż w Szpitalu Klinicznym Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Kolejny etap zdobywania doświadczenia zawodowego miał miejsce w prywatnej klinice stomatologicznej w Szczecinie.

Jako że zawód lekarza dentysty wymaga pozostawania na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami medycznymi i technologicznymi od 2008 – 2010 roku brałam udział w wielu konferencjach naukowych dotyczących nowoczesnych metod leczenia, stomatologii estetycznej, zachowawczej, chirurgii, protetyki i endodoncji.

Obecnie, od lipca 2010 roku, pracuję w gabinecie stomatologicznym w Bray. Przyjmuję pacjentów zarówno prywatnych jak i tych ubezpieczonych w ramach karty medycznej. Codziennie leczę kilkunastu pacjentów, którzy spotykają się z życzliwą i profesjonalną obsługą. Pacjenci przyjeżdżają z miejscowości oddalonych nawet o kilkadziesiąt kilometrów. Leczenie przeprowadzane jest zgodnie z najnowszymi trendami stomatologicznymi a uśmiech zadowolonego pacjenta stanowi dla mnie najwyższy priorytet.